TIP: Nemáte vlastní podklady? Vyberte záložku 'vytvořit podklady' a naši grafici se o to postarají.
Cenová kalkulace
Rozměry před složením
bez DPH
2 324,00 Kč
s DPH 2 812,04 Kč
+ doprava ZDARMA
Expedujeme do: PO 26.10. 2020

Stiskněte tlačítko „Procházet…“ a vyberte soubor z Vašeho počítače. Stisknutím tlačítka „Nahrát soubor“ připojíte data k objednávce.

  • Pokud máte podklady dle grafického manuálu, nahrajte tiskový PDF soubor. (PDF)
  • Pokud máte data na opravu, nahrajte libovolný formát. (Ostatní formáty)
  • Pokud objednáváte nový design, tak nahrajte všechny podklady, z kterých má grafik vycházet. (RAR, ZIP)


POZOR:
  • Pokud máte více souborů, vytvořte z nich archiv a nahrajte ve formátu RAR.
  • Pokud se Vám nepodařilo soubor nahrát, kontaktujte pracovníka na chatu, telefonicky nebo na email info@eprinting.cz.

Popis produktu

Přinášíme jedinečnou možnost tisku super kvalitních letáků na míru. Tiskneme ofsetem a v nižších nákladech digitálně. Náš digitální tisk letáků dosahuje takové kvality, že je pouhým okem nerozeznatelný od ofsetového tisku. Nabízíme nízké ceny a krátký termín dodání. Zvolit si můžete z několika druhů papírů, vždy se jedná jen o ten nejkvalitnější materiál.

Zajistíme pro Vaší kampaň tisk letáků levně, rychle, kvalitně a vše online. Rovněž nabízíme bezplatné poradenství při nastavování kalkulace. Vyzkoušejte náš levný tisk letáků a připojte se tak k zástupu spokojených zákazníků.

leaflet

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené letáky doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných letáků až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu letáků zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám letáky dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro tisk letáků doporučujeme zvolit některý z naší nabídky akčních papírů, jedná se o lesklou křídu těchto gramáží: 115g, 150g, 200g a 300g. Tisk letáčků na tyto materiály jsme oproti ostatním cenově zajímavě zvýhodnili.

Tak, abyste za své peníze dostali maximální počet letáků, připravili jsme pro Vás tabulku, kde naleznete optimální množství pro každý formát.

Doporučené množství pro tisk letáků:
Letáky formátu A4 - 2 000 ks
Letáky formátu A5 - 4 000 ks
Letáky formátu A6 - 8 000 ks

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří