Nástěnné kalendáře - online objednávka

TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
13 893,00 Kč
s DPH 16 810,53 Kč
+ doprava ZDARMA
Expedujeme do: ČT 3.12. 2020
Nástěnné kalendáře

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Dobrá cena

Výhodná nabídka potisku všech formátů a materiálů.

Rychlost

Rychlé vyhotovení zakázky a odeslání na Vaši adresu.

Kvalita

Nejvyšší kvalita materiálu, ofsetového a digitálního tisku.

Popis produktu

Nabízíme tisk nástěnných kalendářů s vlastním potiskem. V naší kalkulačce máte možnost nastavit nejrůznější velikosti a formáty, různý počet listů i materiál. Kalendář je svázán vazbou twin s háčkem pro zavěšení. Nabízíme dvě základní barvy spirály a to černou a bílou. Již součástí každého kalendáře je zadní list z pevného kartonu.

Zajistíme pro Vaši firmu tisk nástěnných kalendářů špičkové kvality za přijatelnou cenu. Kalendáře jsou velmi oblíbeným reklamním produktem, dárkovým předmětem a zároveň vhodnou formou reklamy. Vaši zákazníci jistě ocení skvěle graficky připravené a kvalitně vytištěné kalendáře.

wall_calendar

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené kalendáře doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných kalendářů až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu kalendářů zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám kalendáře dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro tisk kalendářů doporučujeme zvolit některý z křídových papírů střední gramáže. Za ideální materiál pro tyto účely považujeme lesklou nebo matnou křídu 200g. Jedná se o bílý, leskle nebo matně natíraný papír. Součástí každého kalendáře je již v základní ceně 300g bílošedá kartonová podložka.

Ideální množství, které bychom Vám doporučili, platí pouze pro formáty větší jak A3. Jelikož do tohoto rozměru se tiskne v nižších nákladech digitálně, tak je tisk výhodný již od nízkého počtu kusů. Kalendáře A3+ tiskneme vždy na ofsetovém stroji, doporučujeme objednat cca od 300 kusů a více.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří