TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
2 062,00 Kč
s DPH 2 495,02 Kč
+ doprava ZDARMA
Expedujeme do: ČT 3.12. 2020
Pohlednice

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Dobrá cena

Výhodná nabídka potisku všech formátů a materiálů.

Kvalita

Nejvyšší kvalita materiálu, ofsetového a digitálního tisku.

Popis produktu

Nabízíme tisk pohlednic špičkové kvality. V nabídce máme dva druhy papíru vhodné k použití pro tyto účely. Jedná se o pohlednicový karton 300g, který je z jedné strany leskle natíraný a z druhé strany je nenatíraný. Tím pak lépe přizpůsobený pro vpisování textu. Dále matnou křídu 300g, zde se jedná o matně oboustranně natíraný bílý papír.

Pohlednice jsou stále oblíbeným a populárním suvenýrem. Náš kvalitní a levný tisk pohlednic oceníte Vy i Vaši zákazníci.

Velmi oblíbený je tisk pohlednic pro obce s leteckým snímkem a ostatními zajímavostmi z okolí např. k výročí jejich založení apod.

post_card

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené pohlednice doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných pohlednic až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu pohlednic zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám pohlednice dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro výrobu pohlednic je dobré se řídit tím, k jakým účelům pohlednice budete využívat. Pokud máte zájem o jejich prodej, tak doporučujeme zvolit kvalitnější variantu pohlednicového kartonu 300g. Pokud máte zájem o tisk velkého množství za účelem např. distribuce do schránek, tak doporučujeme cenově výhodnější variantu matné křídy 300g. V obou případech je vhodné následné použití lesklé laminace.

Ideální množství, které bychom Vám doporučili objednat, tento produkt nemá. Jelikož se tiskne v nižších nákladech digitálně, tak je tisk výhodný již od nejnižšího možného počtu kusů, který je možné nastavit.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří