TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
830,00 Kč
s DPH 1 004,30 Kč
Expedujeme do: PO 29.7. 2019
Vstupenky

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Dobrá cena

Výhodná nabídka potisku všech formátů a materiálů.

Kvalita

Nejvyšší kvalita materiálu, ofsetového a digitálního tisku.

Grafický návrh k objednávce ZDARMA

Nemáte vlastní design? Nevadí, připravíme pro Vás
nový originální návrh dle Vašeho přání zcela zdarma.
Nabízíme grafický návrh pro vnitřní listy
i titulní stranu bloků se spirálou.

Popis produktu

Nabízíme tisk vstupenek a lístků všech formátů i velikostí. V nabídce máme několik druhů papíru. Ofsetové, křídové i recyklované. Potisk vstupenek může být jednostranný i oboustranný, rovněž můžete zvolit některou z nabízených povrchových úprav. Vstupenky lze rovněž očíslovat číselnou řadou a opatřit svislou perforací pro snazší odtržení kontrolního ústřižku. Ta může být na vstupence umístěna kdekoli.

Náš tisk vstupenek oceníte především při pořádání společenských akcí, jako jsou například místní zábavy, koncerty a maturitní plesy. Kde jsou reprezentativní vstupenky nezbytnou součástí.

ticket

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené vstupenky doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných vstupenek až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu vstupenek zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám vstupenky dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro tisk vstupenek doporučujeme vybrat křídový nebo ofsetový papír střední gramáže. Ideálním materiálem se jeví matná křída 200g. Jedná se bílý natíraný materiál střední gramáže, vhodný pro tisk vstupenek. Laminaci doporučujeme pouze v případě, že na poukázku již nechcete dále nic dopisovat, jako jsou např. číslo stolu či přesné číslo místa. Jelikož na laminované produkty to již není možné.

Ideální množství, které bychom Vám doporučili objednat, tento produkt nemá. Jelikož se tiskne v nižších nákladech digitálně, tak je tisk výhodný již od nejnižšího možného počtu kusů, který je možné nastavit.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří