TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
4 017,00 Kč
s DPH 4 860,57 Kč
+ doprava ZDARMA
Expedujeme do: ČT 29.10. 2020
Obálky

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Rychlost

Rychlé vyhotovení zakázky a odeslání na Vaši adresu.

Kvalita

Nejvyšší kvalita materiálu, ofsetového a digitálního tisku.

Popis produktu

Nabízíme potisk obálek všech nejrůznějších typů. Nabízíme širokou nabídku velikostí a materiálů. Náš tisk obálek využijete především při komunikaci se zákazníky, jako je například zasílání vzorků z výroby, vystavených faktur a veškeré písemné korespondence. Obálky s logem Vaší firmy působí na Vaše obchodní partnery důvěryhodnějším dojmem. Zároveň máte jistotu, že adresát Vaši zásilku nepřehlédne.

Zajistíme pro Vaší firmu tisk obálek levně, rychle, kvalitně a vše online s doručením až k Vám. Vyzkoušejte náš kvalitní tisk obálek a připojte se tak k zástupu spokojených zákazníků našeho portálu.

envelope

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené obálky doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných obálek až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu obálek zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám obálky dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

U obálek nezle vybrat materiál, tak jako je to u všech ostatních produktů. Všechny obálky jsou vyrobeny z 90g ofsetu. Jsou vnitřně potištěny, což zamezí prosvítání obálky a není možné vidět žádný její obsah. Nastavujete pouze typ a variantu, jestli máte zájem o obálky s okénkem či bez atd.

Pokud máte představu o tvaru obálek, doporučujeme zaslat emailem žádost o kalkulaci.

Vstupní náklady při ofsetovém tisku jsou vysoké. Proto je vhodné porovnat cenu za kus v závislosti na množství. Minimální množství, které zle objednat, je 500 ks. Doporučujeme však cca od 1 000 ks a více.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří