TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
7 955,00 Kč
s DPH 9 625,55 Kč
+ doprava ZDARMA
Expedujeme do: PÁ 30.10. 2020
Brožury

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Dobrá cena

Výhodná nabídka potisku všech formátů a materiálů.

Rychlost

Rychlé vyhotovení zakázky a odeslání na Vaši adresu.

Kvalita

Nejvyšší kvalita materiálu, ofsetového a digitálního tisku.

Rozsáhlá nabídka tisku brožur

V našem kalkulátoru nastavíte cenu za tisk stovek až tisíců různých variant brožur. Nabízíme opravdu široký výběr materiálů, počtu stran, barevnosti a neomezené nastavení rozměru jednotlivých brožur.

Popis produktu

Nabízíme tisk brožur nepřeberného množství formátů a velikostí. V našem kalkulátoru nastavíte všechny možné parametry pro tisk brožur. Rovněž nabízíme potisk přímými barvami a dva druhy skobiček. Brožury tiskneme na ofsetovém stroji, v nižších nákladech digitální metodou a to na nejmodernější digitální tiskárně Konica Minolta. Vysoká kvalita použitých materiálů je samozřejmostí.

Zajistíme pro Vaší kampaň tisk brožur levně, rychle, kvalitně a vše online s doručením až k Vám. Vyzkoušejte náš kvalitní tisk brožur a připojte se tak k zástupu spokojených zákazníků našeho portálu.

brochure

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené brožury doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných brožur až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu brožur zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám brožury dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro tisk brožur doporučujeme vybrat některý z křídových papírů nižší gramáže pro vnitřní listy a vyšší gramáže pro obálku. Doporučujeme použít materiál v rozmezí od 130g do 170g pro vnitřní listy a materiál v rozmezí od 200g do 350g pro obálku.

Pokud máte zájem o luxusní variantu brožur, doporučujeme nastavit laminaci obálky.

Ideální množství, které bychom Vám doporučili objednat, tento produkt nemá. Jelikož se tiskne v nižších nákladech digitálně, tak je tisk výhodný již od nejnižšího možného počtu kusů, který je možné nastavit.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří