Hlavičkový papír - online objednávka

TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
1 959,00 Kč
s DPH 2 370,39 Kč
Expedujeme do: ČT 3.12. 2020
Hlavičkový papír

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Rychlost

Rychlé vyhotovení zakázky a odeslání na Vaši adresu.

Kvalita

Nejvyšší kvalita materiálu, ofsetového a digitálního tisku.

Popis produktu

Nabízíme tisk hlavičkových papírů A4 na dva druhy papíru. Jedná se o materiál ofset 80g a On business 80g. V nižších nákladech tiskneme digitálně. Kvalita digitálního tisku je natolik vysoká, že nepoznáte rozdíl od ofsetového. Již od 500 ks se tiskne ofsetem.

Tento produkt je nezbytnou součástí každé kanceláře a jistě ho oceníte i v té Vaší.

Zajistíme pro Vaši firmu tisk hlavičkových papírů levně, rychle, kvalitně a vše online. Rovněž nabízíme bezplatné poradenství při nastavení kalkulace. Vyzkoušejte náš levný tisk hlavičkových papírů a připojte se tak k zástupu spokojených zákazníků.

letter_head

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené hlavičkové papíry doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných hlavičkových papírů až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu hl. papírů zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám hl. papíry dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Pro tisk hlavičkových papírů nabízíme pouze dva materiály. Jedná se o ofset 80g a On business 80g, oba jsou to bílé nenatírané papíry. S tím, že materiál On business se vyznačuje zvýšenou bělostí a výrobce garantuje použití v laserových tiskárnách. Rovněž působí luxusnějším dojmem.

Vstupní náklady při ofsetovém tisku jsou vysoké. Proto je vhodné porovnat cenu za kus v závislosti na množství. Níže jsme pro Vás připravili doporučující tabulku.

Doporučené množství pro tisk hlav. papírů:
Minimální dop. množství - 1 000 ks
Optimální dop. množství - 4 000 ks

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří