TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
184,00 Kč
s DPH 222,64 Kč
Expedujeme do: ČT 3.12. 2020
Vizitky

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Dobrá cena

Výhodná nabídka potisku všech formátů a materiálů.

Rychlost

Rychlé vyhotovení zakázky a odeslání na Vaši adresu.

Kvalita

Nejvyšší kvalita materiálu, ofsetového a digitálního tisku.

Popis produktu

Nabízíme tisk vizitek na luxusní a kreativní papíry s možností libovolně nastavit potisk, množství a povrchovou úpravu. Na rozdíl od akčních vizitek nabízíme kompletní nabídku a veškeré možnosti, které umíme vyrobit. Vizitky Vám přijdou v papírové krabičce.

Produkt doporučujeme zvolit, pokud chcete vizitky té nejvyšší kvality a na zajímavějším materiálů.

Zajistíme pro Vás tisk vizitek levně, rychle, kvalitně a vše online. Rovněž nabízíme bezplatné poradenství při nastavování kalkulace. Vyzkoušejte náš tisk vizitek a připojte se tak k zástupu spokojených zákazníků.

business_card

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené vizitky doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných vizitek až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu vizitek zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám vizitky dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Nabízíme širokou nabídku materiálů k potištění. Je obtížné zvolit mezi tolika papíry. Velice zajímavou a elegantní variantou jsou materiály diplomat hladký a diplomat ražený. Diplomat hladký je na bázi ofsetového papíru. Vyznačuje se svou hladkostí a bělostí. Diplomat ražený připomíná lněné plátno, opět s vysokou bělostí.

Ostatní materiály, které máme v nabídce, jsou rovněž velice zajímavé a tisk na ně působí vysoce luxusním a elegantním dojmem. Třeba i za přispění laminace.

Doporučené množství odběru tento produkt nemá, výhodný je již při tisku 100 kusů.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří