TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
220,00 Kč
s DPH 266,20 Kč
Expedujeme do: ČT 3.12. 2020
Akční vizitky

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Dobrá cena

Výhodná nabídka tisku již od 100 kusů na jméno.

Ofsetový tisk

Tento produkt tiskneme vždy na ofsetovém stroji.

Popis produktu

Nabízíme zvýhodněný tisk vizitek na matný křídový papír. Tiskne se jednou týdně na ofsetovém stroji. Proto můžeme garantovat maximální kvalitu barev. Vizitky jsou vždy i oboustranně lakované. Tento produkt Vám zabalíme do papírové krabičky.

Produkt doporučujeme zvolit, pokud máte zájem o levný, ale přesto vysoce kvalitní tisk vizitek na tvrdý vizitkový papír.

Zajistíme pro Vás tisk vizitek levně, rychle, kvalitně a vše online. Rovněž nabízíme bezplatné poradenství při nastavování kalkulace. Vyzkoušejte náš tisk vizitek a připojte se tak k zástupu spokojených zákazníků.

action_business_card

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené dárkové poukazy doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných poukazů až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu poukazů zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám dárkové poukazy dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro tisk dárkových poukázek doporučujeme vybrat křídový nebo ofsetový papír vysoké gramáže. Ideálním materiálem se jeví ofset 300g. Jedná se bílý nenatíraný materiál vysoké gramáže, vhodný k dopisování dalších údajů, jako je např. hodnota poukazu a osoba, které byl poukaz vydán. Laminaci doporučujeme pouze v případě, že na poukázku již nechcete nic dále dopisovat.

Ideální množství, které bychom Vám doporučili objednat, tento produkt nemá. Jelikož se tiskne v nižších nákladech digitálně, tak je tisk výhodný již od nejnižšího možného počtu kusů, který je možné nastavit.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří