TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
5 515,00 Kč
s DPH 6 673,15 Kč
+ doprava ZDARMA
Expedujeme do: ČT 3.12. 2020
Desky

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Kvalita

Nejvyšší kvalita materiálu, ofsetového a digitálního tisku.

Grafický návrh k objednávce ZDARMA

Nemáte vlastní návrh? Nevadí, můžete využít některý z našich
již připravených designů.
Grafické práce spojené s úpravou a personalizací
designu jsou zdarma.

Popis produktu

Nabízíme tisk desek s chlopněmi na různé materiály, různou povrchovou úpravou a s velkým počtem druhů výsekových raznic. Tisk desek s chlopněmi A4 probíhá vždy na ofsetovém stoji. Většina našich raznic již zahrnuje výsek pro vizitku.

Tisk papírových desek využijete především jako vhodný doplněk při uzavření smlouvy. Kam lze snadno vložit všechny dokumenty týkající se právě uzavřené spolupráce či prodeje.

Naše nabídka povrchových úprav je natolik široká a kvalita tisku tak vysoká, že jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

folder

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené firemní desky doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných desek až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu desek zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám desky dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro tisk desek doporučujeme zvolit některý z křídových papírů o gramáži 300g nebo 350g. Jedná se o leskle či matně natíraný papír vhodný k těmto účelům. Povrchovou úpravou pak jen doladíte exkluzivitu produktu.

Vstupní náklady při ofsetovém tisku jsou vysoké. Proto je vhodné porovnat cenu za kus v závislosti na množství. Níže jsme pro Vás připravili doporučující tabulku.

Doporučené množství pro tisk desek:
Desky na formát A5 - 50 ks a více.
Desky na formát A4 - 100 ks a více.
Optimální množství je však 500 ks.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří