TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
1 694,00 Kč
s DPH 2 049,74 Kč
Expedujeme do: ČT 3.12. 2020
Plakáty

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Dobrá cena

Výhodná nabídka potisku všech formátů a materiálů.

Rychlost

Rychlé vyhotovení zakázky a odeslání na Vaši adresu.

Popis produktu

Nabízíme tisk plakátů nejrůznějších formátů na různé druhy papíru s libovolně nastavitelnou barevností. Rovněž nabízíme několik možností nastavení povrchové úpravy. V nabídce máme i tisk na reflexní papíry. V tomto případě je však nutné nejprve požádat o kalkulaci.

Plakáty využijete především při prezentaci akce, kterou pořádáte.

Zajistíme tisk plakátů levně, rychle, kvalitně a vše online. Rovněž nabízíme bezplatné poradenství při nastavování kalkulace. Vyzkoušejte náš levný tisk plakátů a připojte se tak k zástupu spokojených zákazníků.

poster

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené plakáty doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných plakátů až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu plakátů zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám plakáty dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro tisk plakátů doporučujeme zvolit některý z křídových papírů střední gramáže. Za ideální materiál pro tyto účely považujeme lesklou nebo matnou křídu 200g. Jedná se o bílý, leskle nebo matně natíraný papír. Vhodnou a zajímavou variantou je i tisk na reflexní papíry, objednat lze pouze na základě předchozí kalkulace.

Ideální množství, které bychom Vám doporučili, platí pouze pro formáty větší jak A3. Jelikož do tohoto rozměru se tiskne v nižších nákladech digitálně, tak je tisk výhodný již od nízkého počtu kusů. Plakáty A3+ tiskneme vždy na ofsetovém stroji, proto doporučujeme objednat cca od 200 kusů a více.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří