Doprava zdarma

Informace o způsobech dopravy a jejích cenách.
Informace o podmínkách dopravy zdarma.

Doprava našich produktů.

Vytištené produkty je treba také doručit. Nemějte strach, nemusíte pro ně speciálně jezdit. Vše zabalíme a odešleme na Vaši adresu.

Pro zasílání zboží používáme jediného dopravce a to společnost Direct Parcel Distribution CZ s. r. o. ve zkratce DPD.

Cena standardní dopravy je 100 Kč bez DPH, tedy 121 Kč s DPH. Tato cena se vztahuje na objednávky v souhrnné hodnote do 2000 Kč bez DPH. Naše produkty dopravujeme pouze po České republice.

Doprava zdarma.

Dopravu zdarma nabízíme všem našim klientům, kteří objednají zboží v souhrnné hodnotě vyšší než 2 000 Kč bez DPH.

Doprava zdarma se pak vztahuje na jedno konkrétní místo s konkrétní adresou. Není možné odeslat napříkald na uvedené GPS souřadnice nebo na budovu, které dosud nebylo přideleno číslo popisné.

Náležitosti adresy.

Adresa pro doručení musí obsahovat jasné a úplné informace o konkrétním místě a osobě, které má být zboží doruceno.

Adresa musí obsahovat: Jméno společnosti (Pakliže se jedná o právnickou osobu)
Kontaktní osobu
Ulici a číslo popisné
Město a PSČ
Telefon
Email

Tyto údaje jsou následně zavedeny do systému přepravní společnosti a nejsou dále nijak využívány, neníli uvedeno jinak (např. volba zasílání newsletteru). Vše potřebné je uvedeno v objednávkovém formuláři, případně po Vás budou požadovány při vyřízení objednávky přes email.

Osobní odběr.

Ano, i osobní odběr je možný. Tato možnost je vždy zdarma. Nicméne upozorňujeme, že jediné místo pro osobní odber je naše sídlo a adresa výrobního závodu tedy Tiskárna Tria s.r.o., Olbramovice 31, 259 01 Votice (Stredočeský kraj).

Možnosti platby.

Nabízíme tyto možnosti platby.

Bankovním převodem.

Po vytvoření objednávky prostřednictvím webového rozhraní, nebo po zaslání kalkulace a Vašeho zájmu o výrobu Vám zašleme fakturu s celkovou částkou za tisk, kterou je třeba uhradit pred započetím výroby.

Online platba není možná z důvodu, že ne vždy zadání objednávky odpováídá dodaným podkladům a často tak docházelo k nesrovnalostem. Následně tedy k úhradě nesprávné cástky. Proto vše nejprve kontrolujeme.

Dobírkou.

Možnost zaslat zboží na dobírkou stále nabízíme. Za tuto platební metodu si neúčtujeme nic navíc. Kurýrovi je však možno platit pouze v hotovosti.

Hotově při prevzetí.

Pakliže se rozhodnete si zboží u nás vyzvednout a zaplatit ho na místě, tak i toto je možné. Nicméně nabízíme platbu pouze hotově, nikoli platební kartou.

client

Online objednávky

Online kalkulace tisku s možností objednávky

client

Individuální přístup

Napište nám, poradíme a navrhneme ideální řešení.

client

Rychlé dodání

Objednávky vyřídíme v co nejkratší době.

client

Jasné podmínky

Vždy znáte konečnou cenu a podmínky dodání.