TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář.
Cenová kalkulace
bez DPH
3 057,00 Kč
s DPH 3 698,97 Kč
+ doprava ZDARMA
Expedujeme do: ČT 3.12. 2020
Samolepky

Doprava zdarma

Zdarma po České republice při objednávce nad 2 420 Kč.

Kvalita

Nejvyšší kvalita materiálu, ofsetového a digitálního tisku.

Dobrá cena

Výhodná nabídka potisku všech formátů a materiálů.

Popis produktu

Nabízíme tisk samolepek čtvercového nebo obdélníkového tvaru. Tiskneme na papírovou superlesklou, lesklou, matnou samolepku. Foliové samolepky nabízíme také a to matnou nebo transparentní. Všechny námi vyráběné samolepky jsou nařezané na výsledný formát. Upozorňujeme, že se nejedná o etikety, dle grafického manuálu je nezbytné počítat s nepřesnostmi ořezu až do rozměru 2 mm. V nabídce máme rovněž několik typů povrchových úprav.

Zajistíme pro Vaší firmu tisk samolepek levně, rychle, kvalitně a vše online. Vyzkoušejte náš levný tisk samolepek a připojte se tak k zástupu spokojených zákazníků.

sticker

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené samolepky doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných samolepek až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu samolepek zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám samolepky dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro tisk samolepek doporučujeme vybrat některou z papírových. Jelikož cena je o proti foliové samolepce výrazně nižší. Z papírových variant pak doporučujeme vybrat lesklou případně superlesklou samolepku.

Optimální množství, které bychom Vám doporučili objednat, tento produkt nemá. Jelikož v nižších nákladech tiskneme digitálně, tak je tisk výhodný již od nízkého počtu objednávaných kusů.

Minimální množství, které zle u tohoto produktu objednat je 100 kusů od jednoho vzoru. Nižší počet nevyrábíme.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří