TIP: Nemáte vlastní podklady? Vyberte záložku 'vytvořit podklady' a naši grafici se o to postarají.
Cenová kalkulace
bez DPH
20 652,00 Kč
s DPH 24 988,92 Kč
+ doprava ZDARMA
Expedujeme do: ÚT 30.7. 2019

Stiskněte tlačítko „Procházet…“ a vyberte soubor z Vašeho počítače. Stisknutím tlačítka „Nahrát soubor“ připojíte data k objednávce.

  • Pokud máte podklady dle grafického manuálu, nahrajte tiskový PDF soubor. (PDF)
  • Pokud máte data na opravu, nahrajte libovolný formát. (Ostatní formáty)
  • Pokud objednáváte nový design, tak nahrajte všechny podklady, z kterých má grafik vycházet. (RAR, ZIP)


POZOR:
  • Pokud máte více souborů, vytvořte z nich archiv a nahrajte ve formátu RAR.
  • Pokud se Vám nepodařilo soubor nahrát, kontaktujte pracovníka na chatu, telefonicky nebo na email info@eprinting.cz.

Popis produktu

Nabízíme tisk katalogů nepřeberného množství formátů a velikostí. V našem kalkulátoru nastavíte všechny možné parametry pro tisk katalogů. Rovněž nabízíme potisk přímými barvami a dva druhy skobiček. Katalogy tiskneme na ofsetovém stroji, v nižších nákladech digitální metodou a to na nejmodernější digitální tiskárně Konica Minolta. Vysoká kvalita použitých materiálů je samozřejmostí.

Zajistíme pro Vaší kampaň tisk katalogů levně, rychle, kvalitně a vše online s doručením až k Vám. Vyzkoušejte náš kvalitní tisk katalogů a připojte se tak k zástupu spokojených zákazníků našeho portálu.

catalog

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené katalogy doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu vytištěných katalogů až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu katalogů zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám katalogy dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro tisk katalogů doporučujeme vybrat některý z křídových papírů nižší gramáže pro vnitřní listy a vyšší gramáže pro obálku. Doporučujeme použít materiál v rozmezí od 130g do 170g pro vnitřní listy a materiál v rozmezí od 200g do 350g pro obálku.

Pokud máte zájem o luxusní variantu katalogů, doporučujeme nastavit laminaci obálky.

Ideální množství, které bychom Vám doporučili objednat, tento produkt nemá. Jelikož se tiskne v nižších nákladech digitálně, tak je tisk výhodný již od nejnižšího možného počtu kusů, který je možné nastavit.

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří