Bloky s kroužkovou vazbou - online objednávka

TIP: Není-li možné nakonfigurovat cenovou kalkulačku podle Vašich požadavků, využijte poptávkový formulář .
Cenová kalkulace

Vnitřek bloku

bez DPH
6 118,00 Kč
s DPH 7 402,78 Kč
+ doprava ZDARMA
Expedujeme do: ČT 29.10. 2020

Stiskněte tlačítko „Procházet…“ a vyberte soubor z Vašeho počítače. Stisknutím tlačítka „Nahrát soubor“ připojíte data k objednávce.

  • Pokud máte podklady dle grafického manuálu, nahrajte tiskový PDF soubor. (PDF)
  • Pokud máte data na opravu, nahrajte libovolný formát. (Ostatní formáty)
  • Pokud objednáváte nový design, tak nahrajte všechny podklady, z kterých má grafik vycházet. (RAR, ZIP)


POZOR:
  • Pokud máte více souborů, vytvořte z nich archiv a nahrajte ve formátu RAR.
  • Pokud se Vám nepodařilo soubor nahrát, kontaktujte pracovníka na chatu, telefonicky nebo na email info@eprinting.cz.

Popis produktu

Nabízíme tisk a výrobu bloků se spirálou všech velikostí a s potiskem každého listu. Spirála může být umístěna na horní i boční straně bloku. Počet listů je rovněž libovolně nastavitelný. Doporučujeme však nastavit v rozmezí od 50 do 100 listů. V případě volby jiný první list nastavení kalkulačky platí pro první i poslední list.

Tisk bloků se spirálou je v současné době velmi populární, jelikož se jedná o vhodný způsob reklamy, praktický dárek či užitečný předmět do kanceláře.

Vhodný je především jako reklamní předmět s logem a adresou Vaší firmy.

spiral_block

Doručíme po celé České republice

Doprava

Jste z daleka? Nevadí, vytištěné a zabalené firemní bloky doručujeme po celé České republice až do Vaší firmy, kanceláře či bytu.

Zajistíme dopravu bloků se spirálou až k Vám. Spolupracujeme s nejspolehlivějším dopravcem působícím v České republice. Dopravu bloků zajišťuje společnost DPD. Ta Vám garantuje doručení zásilky následující pracovní den po termínu expedice. Spolu s krátkou dobou výroby se k Vám bloky se spirálou dostanou opravdu rychle.

Cena dopravy je 100 Kč bez DPH. Pokud však objednáte za více než 2000 Kč bez DPH máte od nás dopravu zcela ZDARMA.

Doporučený materiál a množství

Při výběru materiálu pro tisk bloků doporučujeme zvolit některý z ofsetových papírů o gramáži 80g, 90g a 100g. Jedná se o běžný bílý nenatíraný kancelářský papír. Pro první list doporučujeme vybírat lesklou nebo matnou křídu v gramáži od 300g až po 350g.

Vstupní náklady při ofsetovém tisku jsou vysoké. Proto je vhodné porovnat cenu za kus v závislosti na množství. Níže jsme pro Vás připravili doporučující tabulku.

Doporučené množství pro tisk bloků:
Bloky se spirálou A4 - od 100 ks
Bloky se spirálou A5 - od 200 ks
Bloky se spirálou A6 - od 400 ks

Doprava

Kvalita a Vaše spokojenost jsou na prvním místě

Doprava

Každý klient má své potřeby a každá tisková zakázka má svá specifika. Snažíme se ke každému zákazníkovi přistupovat individuálně tak, abychom mohli plně vyhovět jeho požadavkům a nabídnout mu pro tisk to nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Každá zakázka je zcela jiná. Proto pracujeme maximálně soustředěně a organizovaně tak, abychom ji připravili v té nejvyšší kvalitě. Používáme materiály nejvyšší jakosti s ohledem na životní prostředí.

Vaše spokojenost nám dělá radost, jsme vždy rádi za zpětnou vazbu. Pokud máte k nabízeným službám dotaz, kontaktujte nás.

Mezi naše zákazníky patří


Mezi naše zákazníky patří